×

Aktif Karbon Silindir Filtre

Havalandırma sistemlerinde, koku ve gaz arıtımı, endüstriyel mutfaklar, restoran vb. yerlerin bacalarındaki duman kokusu arıtımı için kullanılabilir.

  • Aktif Karbon Silindir filtre içerisinde yaklaşık 4 mm çapında Silindirik Aktif Karbon bulunmaktadır.
  • Kolay tak-çalıştır montaj yapılmaktadır.
  • Kapak üzerinde sünger conta bulunmaktadır.
  • Kartuşlar, delikli galvaniz malzemede mevcuttur ve doldurulmuştur.

Aktif karbon filtre havalandırma sektöründe kullanılan 4 mm Aktif Karbon Kömürleri ile doldurulabilen silindir tipte mevcuttur. Bu koku tutucu filtreler istenildiği takdirde yeniden doldurulabilir. Aktif Karbon koku tutucu filtreler gazları ve kokuları ayırmada etkilidirler. Çok yüksek konsantrasyonlarda veya gazlarda, paslanmaz çelik kullanılması da tavsiye edilebilir.

Yüksek konsantrasyondaki gazları ve kokuları ayırmak isterseniz, Aktif Karbon ile doldurulmuş Karbon Silindir Kartuşları seçebilirsiniz.

Aktif Karbon kartuşlar pimleri ile montaj çerçevesine tutturulabilir. Bu çerçeveler, montajı kolay ve hızlı hale getiren standart boyutlara sahiptir. Olası Aktif karbon silindir kartuş sayısı çerçeveye bağlıdır. 8 ve
16'lı montaj tablaları tercihimizdir. Aktif Karbon Silindir sayısına göre adet arttırılabilir.

Kimyasal emicinin etkinliğinin, kirli havanın Aktif Karbon la temas süresine bağlı olduğunu düşünürsek, temas süresi ne kadar uzun olursa filtre verimliliği artabilmektedir. Karbon Filtre seçim ve tercihleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...